Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016.

Прийом документів для зарахування до приватного закладу освіти “Освіта плюс” буде здійснюватись з 1 червня 2021 року.

Перелік документів для зарахування дитини до 1-го класу школи

  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • медичні довідки встановленого зразка: оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №063/о «Карта профілактичних щеплень»;
  • заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
  • дві фотокартки 3х4.

При поданні заяви необхідно пред’явити документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти.

Роз’яснення МОН та МОЗ щодо щеплень

За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до школи, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, що їх подає.

Передати документи до адміністрації можна:

  • особисто з 09:00 до 17:00 за попередньою домовленістю
  • електронною поштою: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. - скановані копії всіх зазначених документів.